0

@adampol

Zgadzam się ... ;]

0

Raczej wątpię, że jakiś kryzys będzie w klubie BARCY

0

Powodzenia.

0

Daimonos

Zgadzam się z tobą.

0

Zasłużyłeś mistrzu ...

0

I kto to mówi?

Cipa roku.

ZERO SZACUNKU. NIE MACIE SZANS KOZACZKU.

WIELKI CRISTIANO. BUAHAHAHA

0

Wszystkiego najlepszego Leo ;]

Jestem twoim największym fanem. Fajnie ... że jesteś :)

Bez ciebie piłka nożna nie istnieje ;]

0

Wszystkiego najlepszego Leo ;]

Mistrzu piłki nożnej....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?