Pierde Henry
Dołączył/a: czerwiec 2011
Bełchatów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adampol
Zgadzam się ... ;]
0
Raczej wątpię, że jakiś kryzys będzie w klubie BARCY
0
Powodzenia.
0
Daimonos
Zgadzam się z tobą.
0
Zasłużyłeś mistrzu ...
0
I kto to mówi?
Cipa roku.
ZERO SZACUNKU. NIE MACIE SZANS KOZACZKU.
WIELKI CRISTIANO. BUAHAHAHA
0
Wszystkiego najlepszego Leo ;]
Jestem twoim największym fanem. Fajnie ... że jesteś :)
Bez ciebie piłka nożna nie istnieje ;]
0
Wszystkiego najlepszego Leo ;]
Mistrzu piłki nożnej....